BEYPALAS

Yeri: İstanbul
Konumu: Beylikdüzü
Başlangıç Tarihi: Şubat 2007
Bitiş Tarihi: Ocak 2009
Konut Tipleri:1+1, 2+1
Konut Büyüklükleri:
1+1 dairelerimiz 62 m², 59 m², 48m² ve 44 m²
2+1 dairemiz 92 m²
Toplam Konut Sayısı: 200 Home – Ofis
Toplam Mağaza Sayısı : 20 Adet
Projenin Toplam Arazi Büyüklüğü: 3.000 m²
Toplam İnşaat Alanı: 23.000 m²
Projenin Genel Özellikleri: Beylikdüzü’nün merkezi bölgesinde inşa edilen Beypalas, E-5 Karayolu yakınında, metrobüse 100 metre mesafede, 3.000m2’lik bir alanda konumlanıyor. 2009 yılının Mart ayında yaşamın başladığı Beypalas, lüks ve konforlu bir yaşam vaat ediyor.
Beypalas’ın en önemli özelliği merkezi bir konumda bulunması. Alt katında bulunan marketler, alışveriş mağazaları ve pasajıyla tüm ihtiyaçlarınıza aracınızı kullanmadan ulaşma imkanınız bulunuyor.
Dairelerde modern ve birinci sınıf seçimler dikkat çekiyor. Tüm dairelerde ocak fırın davlumbaz ve klima mevcut olup Banyo ve mutfaklarda membran kaplamalı, anti bakteriyel tezgahlar ve dolaplar kullanılmıştır. 7/24 Resepsiyon hizmeti, Otopark, jeneratör, yangın ve doğalgaz alarm sistemi, kartlı geçiş sistemi gibi özellikler ise konut sahiplerine güvenli ve huzurlu bir yaşam garantisi veriyor…
İleri inşaat teknolojisinin kullanıldığı Beypalas da, kapalı devre kamera sistemi, akıllı ev teknolojileri, Fiber optik internet bağlantısı, Merkezi uydu sistemi, daireler arası telefon görüşmesi, 24 saat sıcak su gibi sistemlerle de lüks ve konforu her şey dahil bir paket haline getiriyor. Bunların yanı sıra her dairede daireler arasında herhangi bir ücret ödemeden telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan intercom sistemi de mevcut. Konut sahipleri, ekstra ödeme yapmadan tüm bu hizmetlerden aidat ücretleri kapsamında yararlanıyor.
Beypalas projesi ayrıca 2009 yılında İstanbul da yapılan yeni konut projeleri arasında en iyi dış cepheye sahip projelerden biri seçilmiştir.

www.beypalas.com.tr